tło
tło
logoGabinet rehabilitacyjny dla dzieci Szymczuk Medical został wyposażony w sprzęt wysokiej jakości, który umożliwia skuteczną i wydajną terapię z wykorzystaniem metody Bobath. Posiadamy profesjonalne narzędzia, które pozwalają nam oraz naszym najmłodszym Pacjentom na komfortową i efektywną pracę takie, jak:
  • nowoczesne stoły rehabilitacyjne,
  • wygodne maty,
  • zaawansowane technicznie wałki i masażery.

Ponadto zadbaliśmy o odpowiedni dla dzieci wystrój pomieszczeń, aby terapia mogła przebiegać w atmosferze radości, a także wzajemnego zaufania.

Wnętrza przyjazne dzieciom

Klinika Szymczuk Medical to miejsce, w którym dążymy do tego, aby każde dziecko i jego rodzice czuli się swobodnie i komfortowo. Zdajemy sobie sprawę, że wizyta u lekarza czy terapeuty może być dla dzieci wyjątkowo stresującym doświadczeniem. Dlatego też staramy się, aby zarówno atmosfera, jak i wystrój naszego gabinetu nie budził negatywnych skojarzeń. Wychodzimy z założenia, że współczesne gabinety rehabilitacji dla dzieci i niemowląt powinny być nie tylko funkcjonalne i profesjonalne, ale również zadbane od strony estetycznej.

Zamiast zielonych farb olejnych na każdej ścianie, projektanci obecnie wybierają przyjemniejsze kolory dla naszych Pacjentów oraz tworzą odpowiednio dostosowane, przemyślane i dobrze wyposażone wnętrza. Przytulna, pozytywna atmosfera jest niezwykle istotna w procesie terapeutycznym.

Praktyczne wykorzystanie przestrzeni gabinetu

Przestrzeń w naszym gabinecie wykorzystaliśmy w taki sposób, aby była możliwie jak najlepiej przystosowana do korekcji wad postawy u dzieci, rehabilitacji wcześniaków, a także innych działań o charakterze fizjoterapeutycznym. Nieustannie dbamy o to, aby nasz gabinet rehabilitacyjny dla niemowląt i dzieci spełniał trzy nadrzędne filary funkcjonowania, które zawierają w sobie:

  • ergonomię działania rehabilitacyjnego na rzecz dzieci oraz niemowląt,
  • zapewnienie rodzicom i opiekunom komfortu podczas wizyt rehabilitacyjnych,
  • profesjonalną i wykwalifikowaną kadrę wykazującą się pełnym zaangażowaniem do pracy.
Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu umówienia się na wizytę!

gabinet rehabilitacyjny niemowląt szczecin
gabinet rehabilitacyjne dzieci szczecin
Gabinet Szymczuk Medical
rehabilitacja dzieci szczecin
rehabilitacja niemowląt w szczecinie
rehabilitant dziecięcy szczecin
terapia bobath szczecin
korekcja wad postawy u dzieci szczecin
korekcja wad postawy u niemowląt szczecin
rehabilitacja wcześniaków szczecin
Szymczuk Medical | ul. Rostocka 19b/2 | 71-771 Szczecin | Tel.: 501 589 109 | E-mail:

Zapraszamy do współpracy.
Gabinet Szymczukmedical zapewnia profesjonalną rehabilitację.