tło
tło
logo

Gabinet rehabilitacyjny Szymczuk Medical zlokalizowany jest przy ul. Rostockiej 19b/2 w Szczecinie. Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie fizjoterapii dziecięcej, a także ćwiczeń korekcyjnych dla dzieci i niemowląt oraz zapewniamy specjalistyczną opiekę w trakcie całego trwania terapii.
W naszym gabinecie korzystamy ze skutecznej i nieinwazyjnej metody NDT Bobath. Ze względu na swoją specyfikę może być ona stosowana również podczas fizjoterapii i rehabilitacji wcześniaków, które wymagają szczególnej opieki.

Fizjoterapeuta dziecięcy i niemowlęcy

Nasi wykwalifikowani fizjoterapeuci niemowlęcy podczas pierwszej sesji przeprowadzą szczegółowy wywiad dotyczący zdrowia, postawy i możliwości ruchowych dziecka, a także dostosują na jego podstawie odpowiedni zestaw ćwiczeń korekcyjnych. Wykazujemy się nie tylko profesjonalnym, ale także empatycznym podejściem do najmłodszych, aby spotkania przebiegały w radosnej, pełnej wzajemnego zaufania atmosferze.
W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji. W celu umówienia konsultacji serdecznie zapraszamy do kontaktu pod podanym poniżej numerem telefonu. Podczas spotkania przedstawimy dokładny przebieg terapii, a także udzielimy wszelkich niezbędnych informacji i odpowiedzi.

501 589 109

Adres gabinetu


UL.ROSTOCKA 19b/2
71-771 Szczecin


Dojazd

(wjazd od UL.KASJOPEI, ZA MARKETEM E.LECREC)Gabinet Szymczuk Medical jest własnością:
MB MANAGEMENT SP. Z O.O., UL.WELECKA 22E, 72-006 MIERZYN
Szymczuk Medical | ul. Rostocka 19b/2 | 71-771 Szczecin | Tel.: 501 589 109 | E-mail:

Zapraszamy do współpracy.
Gabinet Szymczukmedical zapewnia profesjonalną rehabilitację.