tło
tło
logokobieta z dzieckiem


Nasz gabinet rehabilitacyjny dla dzieci istnieje od 2002 roku, a usługi świadczone są jedynie przez wykwalifikowanych rehabilitantów dziecięcych. Bardzo istotne jest dla nas nieustanny rozwój i zdobywanie doświadczenia praktycznego, jak i edukacyjnego w dziedzinie fizjoterapii dzieci i niemowląt.
Usługi oferowane przez naszych rehabilitantów są świadczone przede wszystkim na terenie Szczecina, jednak wielokrotnie zdarzały nam się wizyty Pacjentów z całej Polski.

Certyfikowani rehabilitanci dziecięcy

Wyższe wykształcenie rehabilitacyjne i fizjoterapeutyczne pod kątem terapii NDT Bobath oraz NDT Bobath Baby pozwala nam świadczyć profesjonalne, przynoszące efekty usługi dla dzieci. Nasi rehabilitanci dziecięcy i niemowlęcy z powodzeniem szlifowali swoje umiejętności zarówno w kraju, jak i za granicą, w krajach takich, jak Niemcy czy Wielka Brytania. Dzięki temu zdobyliśmy niezwykle szerokie spojrzenie, a także kompleksowe podejście do dziedziny rehabilitacji skierowanej dla najmłodszych.
Przez lata naszej pracy i nauki wypracowaliśmy w naszym gabinecie pełen profesjonalizm połączony z wielkim zaangażowaniem do wykonywanych obowiązków oraz empatią. Zajmujemy się korekcją wad postawy u dzieci w różnym wieku – od noworodków po kilkuletnie – oraz rehabilitacją wcześniaków.

Misja edukacyjna

W gabinecie Szymczuk Medical zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest nawiązanie odpowiedniej współpracy z naszymi podopiecznymi, a także zapewnienie im poczucia bezpieczeństwa w celu osiągnięcia poprawnego przebiegu rehabilitacji. Metoda NDT Bobath, z której korzystamy w naszym gabinecie, umożliwia uczestnictwo rodziców w trakcie trwania spotkań terapeutycznych. Ich aktywny udział nie tylko podnosi komfort dziecka, ale wpływa również na długoterminowe efekty korekcyjne. Rodzice lub opiekunowie uczą się bowiem odpowiednich ćwiczeń stymulujących, które mogą następnie wykorzystać w codziennej pielęgnacji swoich pociech. Dodatkowo taka metoda pozwala na systematyczne monitorowania efektów terapii.

Szymczuk Medical | ul. Rostocka 19b/2 | 71-771 Szczecin | Tel.: 501 589 109 | E-mail:

Zapraszamy do współpracy.
Gabinet Szymczukmedical zapewnia profesjonalną rehabilitację.