tło
tło
logokobieta z dzieckiem


Szanowni Państwo.

Rehabilitacją zajmuję się w sposób aktywny od 2002 roku. Od tego momentu stałam się fizjoterapeutką i rozpoczeła się moja kariera zawodowa. Z biegiem czasu zdobywałam kolejne dośwadczenia praktyczne jak i edukacyjne w dziedzinie rehabilitacji dzieci i niemowląt.

W chwili obecnej posiadam wykształcenie wyższe – rehabilitacyjne jak i jestem m.in. certyfikowanym fizjoterapeutą NDT-Bobath jak i NDT-Bobath Baby. Swoje umiejętności, jako rehabilitant dziecięcy, szlifowałam z powodzeniem w kraju jak i zagranicą np. w krajach takich jak Niemcy oraz Wielka Brytania. Dało mi to szerokie spojrzenie na dziedzinę rehabilitacji skierowanej dla „naszych pociech”, dzięki temu mogę zaproponować Państwu profesjonalizm połączony z moim osobistym zaangażowaniem i empatią.

W swoim gabinecie rehabilitacyjnym, który prowadzę w Szczecinie, zajmuję się pracą z dziećmi w różnym wieku od noworodków, po dzieci kilkuletnie. Korzystam z doświadczeń, jakie dała mi wieloletnia praca z najmłodszymi. Staram się zapewnić przyjazną atmosferę. Wiem dobrze, jak istotne dla poprawnego przebiegu rehabilitacji jest nawiązanie odpowiedniej współpracy z dzieckiem i zapewnienie mu poczucia bezpieczeństwa. Dlatego też w swojej pracy wykorzystuję terapię NDT Bobath, która umożliwia uczestnictwo rodziców. Ich aktywny udział nie tylko podnosi komfort dziecka, ale wpływa również na długoterminowe efekty korekcyjne. Uczą się oni bowiem podczas niej odpowiednich ćwiczeń stymulujących, które mogą następnie wykorzystać w codziennej pielęgnacji swojej pociechy.

Szymczuk Medical | ul. Rostocka 19b/2 | 71-771 Szczecin | Tel.: 501 589 109 | E-mail:

Zapraszamy do współpracy.
Gabinet Szymczukmedical zapewnia profesjonalną rehabilitację.