tło
tło
logokobieta z dzieckiem


Szanowni Państwo,

rehabilitacją dziecięcą zajmuję się w sposób aktywny od 2002 roku. Od tego momentu stałam się fizjoterapeutką i rozpoczęła się moja kariera zawodowa. Z biegiem czasu zdobywałam kolejne doświadczenia praktyczne, jak i edukacyjne w dziedzinie rehabilitacji dzieci i niemowląt. Usługi świadczę na terenie Szczecina, ale odwiedzają nas Pacjenci z całej Polski.

Certyfikowani rehabilitanci

Posiadam wykształcenie wyższe – rehabilitacyjne oraz jestem m.in. certyfikowanym fizjoterapeutą zarówno NDT-Bobath, jak i NDT-Bobath Baby. Swoje umiejętności, jako rehabilitant dziecięcy, szlifowałam z powodzeniem w kraju, a także zagranicą, np. w krajach takich jak Niemcy oraz Wielka Brytania. Dało mi to szerokie spojrzenie na dziedzinę rehabilitacji skierowanej do naszych pociech, dzięki temu mogę zaproponować Państwu profesjonalizm połączony z moim osobistym zaangażowaniem i empatią. W swoim gabinecie rehabilitacyjnym, który prowadzę w Szczecinie, zajmuję się pracą z dziećmi w różnym wieku – od noworodków, po dzieci kilkuletnie. Jako wykwalifikowany rehabilitant dziecięcy korzystam nie tylko z doświadczeń, jakie dała mi wieloletnia edukacja, ale przede wszystkim z doświadczeń pozyskanych dzięki pracy z najmłodszymi. Staram się zapewnić przyjazną atmosferę i zarażać uśmiechem.

Misja edukacyjna

Wiem dobrze, jak istotne dla poprawnego przebiegu rehabilitacji dziecięcej jest nawiązanie odpowiedniej współpracy z dzieckiem i zapewnienie mu poczucia bezpieczeństwa. Dlatego też w swojej pracy wykorzystuję terapię NDT-Bobath, która umożliwia uczestnictwo rodziców. Ich aktywny udział nie tylko podnosi komfort dziecka, ale wpływa również na długoterminowe efekty korekcyjne. Uczą się oni bowiem podczas niej odpowiednich ćwiczeń stymulujących, które mogą następnie wykorzystać w codziennej pielęgnacji swojej pociechy. Dodatkowe atuty tej metody to bieżąca kontrola pracy fizjoterapeuty dziecięcego/niemowlęcego oraz systematyczne monitorowanie efektów terapii. Usługi rehabilitacyjne świadczę na terenie Szczecina. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą, zachęcam do kontaktu drogą telefoniczną lub e-mailową. Chętnie przybliżę Państwu wszystkie szczegóły związane z rehabilitacją dziecięcą.

Szymczuk Medical | ul. Rostocka 19b/2 | 71-771 Szczecin | Tel.: 501 589 109 | E-mail:

Zapraszamy do współpracy.
Gabinet Szymczukmedical zapewnia profesjonalną rehabilitację.